Avatar

Francis Chan: MULTIPLIKÁCIA

3 marca 2016
No Comments
3 185 Views

E-kniha na stiahnutie zadarmo!

, Francis Chan: MULTIPLIKÁCIABestseller Francisa Chana o učeníctve bol napísaný pre učenícke dvojice, trojice a iné „-ice“ – buď ňou môžeš ty sprevádzať iného človeka, alebo popros zrelšieho kresťana, aby ňou on sprevádzal teba. Táto kniha nemá slúžiť na čítanie, ale na vyučovanie. Je množstvo iných materiálov na biblické štúdium, ak chceš len absorbovať ďalšie informácie. Multiplikácia však kladie dôraz na to, aby si si vytvorili návyk odovzdať ďalej poznatky, ktoré získaš.

 

O knihe:

Bol si stvorený, aby si činil učeníkov

Ježiš dal svojim nasledovníkom príkaz: „Nasledujte ma!“ a zasľúbenie: „Naučím vás, ako nájsť ďalších, ktorí ma budú tiež nasledovať.“

Boli sme stvorení, aby sme činili učeníkov.

Kniha Multiplikácia je skvelým zdrojom, ktorý sa dá využívať v učeníckych a iných cielených vzťahoch, a naučí ťa, ako pokračovať v Ježišovej službe. So svojím učeníkom alebo učiteľom ťa prevedie 24 kapitolami, v ktorých budete rozoberať témy ako učeníctvo, miestna aj globálna cirkev, prečo a ako študovať Bibliu, chápanie Starej a Novej zmluvy. Nového aj zrelšieho kresťana prevedie rôznymi témami od základov kresťanstva až po naše miesto v cirkvi Ježiša Krista.

Pre anglicky hovoriacich čitateľov sú ku každej kapitole k dispozícii aj online videá zdarma na www.multiplymovement.com, kde sa k spisovateľovi, pastorovi a zakladateľovi zborov Francisovi Chanovi pridá aj známy autor David Platt, aby ťa spolu previedli danou lekciou.

Táto kniha ťa v učeníckom vzťahu naučí robiť presne to, čo robil Ježiš: činiť učeníkov, ktorí budú činiť učeníkov, ktorí budú činiť učeníkov… kým celý svet nespozná pravdu o Ježišovi Kristovi.

„Jednoduchý, praktický, biblický, nápomocný a osobný nástroj pre učeníkov Ježiša,
ktorí chcú činiť ďalších učeníkov Ježiša.“
– David Platt

Ak máš záujem o knihu Multiplikácia, klikni sem.