KTO SME

Hlas pre Krista (Campus Crusade for Christ/Cru) je jedna z najväčších ekumenických misijných organizácií, pôsobiaca v takmer 200 krajinách sveta. Vznikla v roku 1951, na Slovensku pôsobí už takmer 30 rokov. U nás sú aktívne sekcie GCM (Global Church Movements), ktorá sa venuje rastu a podpore cirkvi; sekcia Athletes in Action, ktorá sa venuje misii prostredníctvom športu; študentská služba Focus, ktorá sa venuje službe stredoškolákom a vysokoškolákom a organizuje známe jazykové tábory SpeakOut; a sekcia Digitálne stratégie, ktorá na šírenie evanjelia využíva digitálny priestor: spravuje evanjelizačný web pre mladých EveryStudent.sk, venuje sa e-koučingu a online kurzom na stránkach HladamBoha.sk a Kurzy.HladamBoha.sk, a tiež spravuje webstránku ZaciatkysBohom.sk, zameranú na prvé kroky a rast nového veriaceho.

Naším hlavným poslaním je kresťanská misia so zameraním na evanjelizáciu a učeníctvo. Túžime po tom, aby čo najviac ľudí mohlo spoznať Ježiša Krista a naplnený život, ktorý ponúka. Ľudí, s ktorými pracujeme, vedieme k tomu, aby sa stali učeníkmi a nasledovníkmi Ježiša a viedli k tomu aj ďalších. Zároveň sa snažíme podporovať a pomáhať cirkvi na Slovensku, aby napĺňala Veľké poslanie Ježiša Krista (Matúš 28, 18-20).

Ježiš nás v ňom nevolá, aby sme zaplnili lavice kostolov poslucháčmi, ale aby sme zaplnili svet učeníkmi, ktorí budú zachovávať všetko, čo prikázal. Táto stránka vznikla pre tých, ktorý tento jeho príkaz berú vážne, chcú sa stať učeníkmi a zároveň chcú v učeníctve viesť aj iných.

Ochrana súkromia

Chceme, aby si vedel, že:

  • Rešpektujeme tvoje súkromie. Našu stránku môžeš prehliadať úplne anonymne, bez toho, aby si s nami zdieľal akékoľvek osobné údaje. Používame síce cookies, ale na rozdiel od iných stránok ťa po návšteve našej stránky nebudeme prenasledovať s našimi reklamami. Pokojne môžeš navštíviť stránku Ucenik.sk iba raz a nikdy viac o nás nebudeš počuť.
  • Nič nepredávame a na našej stránke nenájdeš reklamy iných spoločností.
  • Ak sa nás chceš čokoľvek opýtať, môžeš tak urobiť bez obáv. Tvoje kontaktné údaje zachováme v bezpečí a nikdy ich nebudeme zdieľať ani predávať iným.
  • Tu nájdeš plné znenie našich Zásad ochrany osobných údajov.