KTO SME

Stránku Ucenik.sk prevádzkuje kresťanská ekumenická organizácia Agapé Slovensko, (býv. Hlas pre Krista).

Naším snom je:

SPÁJAŤ ľudí s Bohom, BUDOVAŤ ich vzťah s ním a učiť ich ZDIEĽAŤ svoju vieru s ľuďmi okolo seba.

Naším hlavným poslaním je kresťanská misia so zameraním na evanjelizáciu a učeníctvo. Túžime po tom, aby každý človek na Slovensku mal možnosť spoznať Boha a zapojiť sa do komunít kresťanov, ktorí nasledujú Ježiša a menia svet okolo seba.

Zároveň sa snažíme podporovať a pomáhať cirkvi na Slovensku, aby napĺňala Veľké poslanie Ježiša Krista (Matúš 28, 18-20). Ježiš nás v ňom nevolá, aby sme zaplnili lavice kostolov poslucháčmi, ale aby sme zaplnili svet učeníkmi, ktorí budú zachovávať všetko, čo prikázal. Táto stránka vznikla pre tých, ktorý tento jeho príkaz berú vážne, chcú sa stať učeníkmi a zároveň chcú v učeníctve viesť aj iných.

Podpor nás

Ak sa ti páči, čo robíme, budeme radi, ak nás podporíš. Sme nezisková organizácia, ktorá funguje vďaka finančným darom obyčajných ľudí. Budeme radi, ak sa k nim pridáš! Podporiť nás môžeš jednorazovo alebo na pravidelnej báze cez tento účet:

IBAN: SK08 3100 0000 0040 0084 0307
Variabilný symbol: 5500

Ak máš záujem o potvrdenie o darovaní, v informácii pre príjemcu uveď svoj email.

Ďalšie webstránky

Okrem stránky Ucenik.sk spravujeme aj ďalšie webové stránky s kresťanskou tematikou. Napr. stránka EveryStudent.sk sa zameriava na ateistov a agnostikov a má evanjelizačné zameranie. Stránky HladamBoha.sk a Kurzy.HladamBoha.sk sú zamerané na hľadajúcich a venujú sa e-koučingu a online kurzom. Stránka ZaciatkysBohom.sk je zameraná na prvé kroky a rast nového veriaceho.

Ochrana súkromia

Chceme, aby si vedel, že:

  • Rešpektujeme tvoje súkromie. Našu stránku môžeš prehliadať úplne anonymne, bez toho, aby si s nami zdieľal akékoľvek osobné údaje. Používame síce cookies, ale na rozdiel od iných stránok ťa po návšteve našej stránky nebudeme prenasledovať s našimi reklamami. Pokojne môžeš navštíviť stránku Ucenik.sk iba raz a nikdy viac o nás nebudeš počuť.
  • Nič nepredávame a na našej stránke nenájdeš reklamy iných spoločností.
  • Ak sa nás chceš čokoľvek opýtať, môžeš tak urobiť bez obáv. Tvoje kontaktné údaje zachováme v bezpečí a nikdy ich nebudeme zdieľať ani predávať iným.
  • Tu nájdeš plné znenie našich Zásad ochrany osobných údajov.